[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Služby Návrhy a realizace interiéru, hotelů a komerčních prostor


Návrhy a realizace interiéru, hotelů a komerčních prostor

Chcete žít v krásném, originálním a moderním bytě? Líbil by se vám nábytek osobitý a zcela dle vašich představ? Splníme všechna vaše přání! Naše firma vám pomáhá již od roku 1997. Nabízíme návrhy a realizace interiérů, rekonstrukce interiérů, zakázkovou výrobu nábytku, veškeré úpravy interiérů a stavební práce.

Dále nabízíme úpravy a vybavení exteriérů. Přiblížení se k přírodě je velký trend současnosti, proto se naše práce rozšiřuje i za hranice interiérů. Nabízíme vybavení relaxačním nábytkem a zároveň dokonalou stínící techniku ( tj. slunečníky, plachty, pergotendy).

Spolupracujeme se zahradními architekty a spolupodílíme se na architektonickém výrazu okolí vašeho domu. Nabízíme široké spektrum služeb se zaměřením na detail. Součástí naší nabídky jsou i návrhy a realizace hotelů, multifunkčních a komerčních prostor.

V hotelovém a komerčním sektoru jsou především kladeny zvýšené požadavky na nehořlavost použitých materiálů. U textilií tuto vlastnost zajišťuje nehořlavé vlákno Trevira CS. U koberců pak udává výrobce začlenění do tabulky s hodnotami tzv. indexu šíření plamene, která se řídí ČSN. Dalšími odlišnostmi v této sféře jsou technické parametry materiálů a tím jejich vhodnost, jako je například odolnost proti vodě, oděru, stálobarevnost nebo třeba upravené standardní rozměry.