[Přeskočit navigaci]

Pergoly

 

Vytvořte si na zahradě komfortní zónu, kde budete trávit svá rána i večery. Doplňte vaši terasu nebo zahradu o designově dokonalé, promyšlené hliníkové nebo dřevěné pergoly, které vytvoří příjemné a zdravé klimatické podmínky. Bohaté zkušenosti s výrobou pergol a venkovního stínění má belgická společnost Renson.

Užijte si sezení na terase co nejdéle

Pergoly této značky jsou navržené tak, abyste si je mohli užívat od brzkého jara až do pozdního podzimu. Pod křídla si společnost Renson vzala italskou společnost, s vybraným designem, Corradi. Produkty těchto značek vás v zastínění teras a zahrad nezklamou. Každý produkt má své příslušenství, kterým si pergolu či pergotendu přizpůsobíte. Díky pergole získáte střešní i boční zastínění vaší terasy.

Střešní i boční stínění

Střešní zastínění je zajištěno pomocí otáčivých hliníkových lamel nebo technickou textilií. Boční stínění je řešeno roletami integrovanými do konstrukce pergoly, dřevěnými nebo skleněnými posuvnými panely. Lze do některých konstrukcí přidat také vytápění, díky kterému můžete na terase trávit i chladné večery. Dále můžete využít integrovaných reproduktorů, které se ovládají pomocí technologie Bluetooth. Do pergoly je možné instalovat i LED osvětlení.

K domu i balkonu

Veškeré produkty jsou vyráběny přímo na míru zákazníka. Je možné zvolit samostatně stojící pergolu nebo ji můžete nechat přisadit k fasádě domu. Pergoly nemusí být pouze u rodinných domů, ale také je lze instalovat na bytové balkony či terasy. Díky pergolám a pergotendám budete trávit více času venku při společných chvílích s rodinou a přáteli.

Poradíme, navrhneme, nainstalujeme

Veškeré potřebné materiály a informace získáte v našem studiu. Nabízíme vám osobní konzultace, návrh zpracování pergoly, její dodání a instalaci. Pomáháme vám vybrat to pravé stínění pro vaši terasu či zahradu. Také vám představíme naše instalace pergol v Plzni, v Praze a mnoho dalších.

Další informace můžete získat na webových stránkách stínicí techniky.