[Přeskočit navigaci]

Pergoly

Moderní design, funkční zastřešení teras, zahrad i balkonů a ochrana proti rozmarům počasí. To vše získáte s pořízením dřevěné či hliníkové pergoly. Užívejte si posezení na terase ještě o něco víc nebo si na zahradě vytvořte příjemný a harmonický prostor pro krásná rána i večery.

V naší nabídce naleznete stylové pergoly značek Corradi a Renson. Vyberte si tedy takovou, která vám bude maximálně vyhovovat.

 

Stylové pergoly přesně podle vás

 

Sluneční plachta nad terasou

Střešní i boční stínění

Střešní zastínění je zajištěno pomocí otáčivých hliníkových lamel nebo technickou textilií. Boční stínění je řešeno roletami integrovanými do konstrukce pergoly, dřevěnými nebo skleněnými posuvnými panely.

Do některých konstrukcí je možné přidat také vytápění, díky kterému můžete na terase trávit i chladné večery. Dále můžete využít integrovaných reproduktorů, které se ovládají pomocí technologie Bluetooth. Do pergoly je možné instalovat i LED osvětlení.

K domu i balkonu

Zvolíte si samostatně stojící pergolu nebo ji necháte přisadit k fasádě domu. Pergoly nemusí být pouze u rodinných domů, ale lze je instalovat na bytové balkony či terasy.

Poradíme, navrhneme, nainstalujeme

Nabízíme vám osobní konzultace, návrh zpracování pergoly, její dodání a instalaci. Pomůžeme vám vybrat to pravé stínění pro vaši terasu či zahradu.

Prohlédněte si náš katalog

Další informace, nejen o pergolách, najdete na našich stránkách zaměřených na stínící techniku.

Pohlédnout si webové stránky

 

Podívejte se na videa a načerpejte další inspiraci