[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Exteriér Pergoly Pergola Kubo se stahovací střechou


Pergola Kubo

Kubo je samostatně stojící uzavíratelný celek, který poskytuje ochranu před sluncem a deštěm. Skládá se z hliníkové konstrukce a ze srolovatelné markýzy. Pergotenda Kubo je vyráběna v ploché variantě, která je odolná proti větru až do 8. stupně Beaufortovy stupnice.

Plátno, užité jako střecha, je vyrobeno z patentované tkaniny Corradi Eclissi s vnitřní podpůrnou vrstvou a s prolisem, který navozuje vzhled tkaného plátna. Plátno je napínáno pomocí podpůrných vodících lišt (4x5cm) a koncových vodících lišt (8x5cm). Tyto vodících lišty jsou ve střešní konstrukci ukotveny každých 50cm (rovná verze). Plátno se pohybuje pomocí uchycení ve vodících lištlištách a hnací řídele, umístěné v podélném profilu.

Přenos síly ve vodících lištách zajišťuje ozubený pás, umístěný v konstrukci z nerezové oceli, což umožňuje rovnoměrný pohyb střechy. Pevnost tahu pohonu je 864 kg při plném zatížení. Systém Kubo je ovládán pomocí elektrického motoru, ke kterému lze přiobjednat dálkové ovládání. U menších provedení lze systém ovládát i ručně.

Konstrukce je dostupná v níže uvedených barevných provedeních. Materiály jsou lakovány práškovou epoxidovou barvou, s vyjímkou barevného hliníku, kde je barvy dosaženo pomocí anodizace opracovaného materiálu.

Prohlédněte si náš katalog