[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Exteriér Pergoly Lamelová pergola Skye


Pergola Skye

 

Pergola SKYE nebe i střecha nad vámi

Pergola Skye je nejočekávanějším produktem v oblasti exteriérového stínění pro rok 2017. Pergola má hliníkovou konstrukci se střešními otočnými lamelami, které jsou již standardem. Proto společnost Renson přišla s novinkou otevřené střechy i u lamelových pergol. Dříve jsme se setkávaly s plně odtažitelnou střechou pouze u pergol s tkaninovou střechou.

Kombinace otočných a odtažitelných lamel nabízí klientovi jakoukoliv možnost zastínění. Střecha pergoly Skye se přizpůsobí jakémukoliv požadavku. Díky otočným lamelám můžete korigovat stín v závislosti na ročním období a času, ve kterém dopadají sluneční paprsky na pergolu. Pokud se chcete zcela vystavit slunci, jednoduše pomocí dálkového ovladače odsunete lamely na okraj konstrukce střechy. Pokud v pergole využijete i boční stínění, získáte tak soukromí, do pergoly není vidět, ale střecha může být zcela otevřena.

Pokud počasí nepřeje pobytu venku, není nic jednoduššího než střechu zatáhnout, uzavřít lamely a můžete v pergole trávit i deštivé dny. Hitem každého léta je venkovní grilování. Díky možnostem střechy Skye v kombinaci s integrovaným vytápěním můžete grilovat venku v bezpečí pergoly od brzkého jara až do pozdního podzimu.

Pergoly neslouží pouze domácímu využití, ale lze je instalovat i k restauracím, bazénům, hotelům a vytvořit tak příjemné prostředí pro zákazníky. Konstrukce pergoly je velikostně omezena, aby byla schopna plnit svoji funkci. Pergoly se na sebe můžou napojovat a je tedy možné s nimi zakrýt velké plochy.


Prohlédněte si náš katalog