[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Exteriér Pergoly Pergola Twin se stahovací střechou


Pergola Twin

TWIN je uzavíratelná konstrukce, která poskytuje ochranu před sluncem a deštěm. Skládá se z konstrukce ze skandinávského dřeva, která je ukotvena ke zdi, a ze srolovatelné markýzy. TWIN je vyráběno v ploché i šikmé verzi. Konstrukce je dolná vůči větru až do 6. stupně Beaufortovy stupnice.

Plátno, užité jako střecha, je vyrobeno z patentované tkaniny Corradi Eclissi s vnitřní podpůrnou vrstvou a s prolisem, který navozuje vzhled tkaného plátna. Plátno je napínáno pomocí podpůrných vodících lišt (4x5cm) a koncových vodících lišt (8x5cm). Tyto vodících lišty jsou ve střešní konstrukci ukotveny každých 60cm (nakloněná verze) či 50cm (rovná verze). Plátno se pohybuje pomocí uchycení ve vodících lištách a hnací řídele, umístěné v podélném profilu na straně u zdi. Přenos síly ve vodících lištách zajišťuje ozubený pás, umístěný v konstrukci z nerezové oceli, což umožňuje rovnoměrný pohyb střechy. Systém Millenium je ovládán pomocí elektrického motoru, ke kterému lze přiobjednat dálkové ovládání. U menších provedení lze systém ovládát i ručně.

Konstrukce je dostupná v níže uvedených barevných provedeních. Materiály jsou lakovány práškovou epoxidovou barvou, s vyjímkou barevného hliníku, kde je barvy dosaženo pomocí anodizace opracovaného materiálu.

Rozdíl mezi TWIN 4 a TWIN 7 je ve velikosti profilů dřevěné konstrukce.

Prohlédněte si náš katalog