[Přeskočit navigaci]

Sluneční plachta Typ CS

Sluneční plachty SOLIDAY od rakouského výrobce špičkových plachtových slunečníků mají úžasný design, který je propojen s vysokou funkčností a trvanlivostí. Naše společnost vám tento designérský skvost předvede a nainstaluje. Praktický design slunečních plachet SOLIDAY je kombinovaný s architekturou čistých linií.

Díky těmto slunečním plachtám si můžete utvořit stín tam, kde jej potřebujete. Na výběr máte z různých velikostí, tvarů, materiálů, barev, velikostí a náklonů. Vysoce kvalitní materiály stínících plachet jsou ideální pro dlouhodobé venkovní instalace.

Vybrat si můžete mezi manuálním ovládáním a plně automatizovaným dálkovým ovládáním. 

Řešení slunečních plachet SOLIDAY

Sluneční plachty SOLIDAY dokáží zastínit velké plochy až do 65 m2 a hřídel může být až 15 m dlouhá. Všechny plachty používají moderní technologie, díky kterým se  velké rozměry snadno ovládají a mají plně automatizovaný systém srolování a rozvinutí. Výhodou stínících plachet je možnost umístění kdekoli i jako samostatně stojící. Jednoduché je také zazimování, stínící plachtu SOLIDAY stačí srolovat a zakrýt ochranným potahem.

Špičkové materiály

Kovové komponenty stínících plachet SOLIDAY se vyrábějí z ušlechtilé nerezové oceli, samotné plachty pak ze 100% akrylové příze a plastové části jako jsou kladky, lana a jejich zakončení jsou od renomovaných výrobců zabývajících se lodní technikou.

Speciálním typem je systém GLINDING RAIL, který má pohybující se křídlo a vy si tak můžete se stínící plachtou pohybovat a nastavovat podle pozice slunce. Nejvíce to oceníte odpoledně, kdy slunce zapadá nebo když budete chtít mít soukromí.

Na rozdíl od tradičních typů stínících plachet Soliday CS poskytuje neobvykle velkou ploch zastínění. Plachtový slunečník Soliday CS je ovládán dálkovým ovladačem, stačí stisknutí jediného tlačítka. 

 

 

Tento inovativní plachtový slunečník poskytuje během letních dnů stylovou ochranu před sluncem i deštěm. 

Dodáváme sluneční plachta Typ CS značek