[Přeskočit navigaci]

Sluneční plachta Typ A

Sluneční plachty SOLIDAY od rakouského výrobce špičkových plachtových slunečníků mají úžasný design, který je propojen s vysokou funkčností a trvanlivostí. Naše společnost vám tento designérský skvost předvede a nainstaluje. Praktický design slunečních plachet SOLIDAY je kombinovaný s architekturou čistých linií.

Díky těmto slunečním plachtám si můžete utvořit stín tam, kde jej potřebujete. Na výběr máte z různých velikostí, tvarů, materiálů, barev, velikostí a náklonů. Vysoce kvalitní materiály stínících plachet jsou ideální pro dlouhodobé venkovní instalace.

Vybrat si můžete mezi manuálním ovládáním a plně automatizovaným dálkovým ovládáním. 

Řešení slunečních plachet SOLIDAY

Sluneční plachty SOLIDAY dokáží zastínit velké plochy až do 65 m2 a hřídel může být až 15 m dlouhá. Všechny plachty používají moderní technologie, díky kterým se  velké rozměry snadno ovládají a mají plně automatizovaný systém srolování a rozvinutí. Výhodou stínících plachet je možnost umístění kdekoli i jako samostatně stojící. Jednoduché je také zazimování, stínící plachtu SOLIDAY stačí srolovat a zakrýt ochranným potahem.

Špičkové materiály

Kovové komponenty stínících plachet SOLIDAY se vyrábějí z ušlechtilé nerezové oceli, samotné plachty pak ze 100% akrylové příze a plastové části jako jsou kladky, lana a jejich zakončení jsou od renomovaných výrobců zabývajících se lodní technikou.

Speciálním typem je systém GLINDING RAIL, který má pohybující se křídlo a vy si tak můžete se stínící plachtou pohybovat a nastavovat podle pozice slunce. Nejvíce to oceníte odpoledně, kdy slunce zapadá nebo když budete chtít mít soukromí.

 

Soliday A je základní ručně ovládaný plachtový slunečník. Je zajímavý svým vzdušným a nadčasovým designem. Díky svému tvaru a velikosti, je tento plachtový slunečník velice univerzální. Díky tomu může být použitý na mnoho způsobů. Systém slunečníku je velice snadno ovladatelný. Plachtový slunečník Soliday A je možno v okamžiku rozevřít, nebo srolovat. Je volně nastavitelný do jakékoliv pozice nebo velikosti.

 

Jedná se o plachtový slunečník postavený na míru, dle přání zákazníka.

Dodáváme sluneční plachta Typ A značek