[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Exteriér Stínicí technika oken Screen a textilní stínění


Screen a textilní stínění

Venkovní clony ZIPSCREEN

Venkovní clony ZIPSCREEN jsou nové větru odolné screenové systémy, které současně fungují i jako sítě proti hmyzu! Unikátní systém zipu zajišťuje pevné vedení látky v profilech. Na systém je možné použít velkou škálu odolných venkovních screenů, vybírat můžete jak z barev, tak ze struktur tkaní.

ZIP screen je větru odolný díky unikátnímu zipu v okrajích látky, která je vedena v PVC profilech umístěných v bočním vedení. Rolety se zipovým systémem, jsou nejen funkční, ale i elegantní. Volba té nejkrásnější látky a barevného provedení celého stínění je totiž jen na Vás.

Odolné větru i dešti

Celkový komfort a moderní provedení zipového systému podtrhuje také motorický pohon, který může být v roletovém stínění zabudován. Toto stínění navíc perfektně plní svoji funkci i při velmi silném větru. I když je venku vichřice a vítr dosahuje rychlosti až do 80 km/h, rolety se zipovým systém zajistí naprosto bezvětrné prostředí. Vy si tak můžete užívat teplo domova i přes nepříznivé počasí.

Zadrží teplo, ale nebrání ve výhledu ven

Perforované textilie SCREEN a SOLTIS nám nabízí jedinečnou výhodu v tom, že nám nebrání ve výhledu ven a zároveň zadrží až 90 % tepla. Exteriérové látkové rolety jsou při natočení látky vždy chráněny horní kazetou, používá se často i umístění těchto rolet pod omítku, kdy se běžně ochranný box nepoužívá. Roleta je v tomto případě dostatečně chráněna zakrytím prostoru ve fasádě

Vzhledem k větru, který na tyto rolety běžně v exteriéru působí, jsou tyto rolety vybaveny vedením, a to vodícími ocelovými lanky, vodícími lištami, nebo nerezovými tyčkami.