[Přeskočit navigaci]

Inspirace dětských pokojů

 

Dětský pokoj je svět sám pro sebe. A tato jedna jediná místnost musí plnit hned několik funkcí. Je prostorem pro hraní a odpočinek, výpravy za dobrodružstvím i útočištěm před okolním světem. Dětský pokojíček musí spolu s dětmi růst a vyvíjet se. Vytvořte jim prostor, kde budou moc rozvíjet svou vlastní osobnost a objevovat svět.

Inspirace pokoj pro miminko

Tvoříme návrhy dětských pokojů

Zařídit dětský pokojíček není vůbec jednoduchou záležitostí, ale my vám s tím pomůžeme. Vytvoříme pro vaše děti ideální prostor, v němž se bude cítit opravdu dobře a v bezpečí.

Jak to všechno probíhá?

  • Zašlete nám fotografie a půdorys pokoje.
  • U nás ve studiu probereme všechny Vaše představy.
  • Dětský pokoj navrhneme na míru Vám i Vašemu bydlení.
  • Zajistíme pro Vás kompletní realizaci a dodání všech částí.

Probereme váš vysněný dětský pokoj?

Domluvit schůzku

Nakoukněte do našich dětských pokojů

Nechte se inspirovat. V naší galerii dětských pokojů můžete čerpat inspiraci a udělat si určitou představu o tom, jak zařídit krásný a zároveň praktický dětský pokojíček pro kluky i holky. Tyto fotografie vám budou inspirací a pomůckou, jaké použít koberce či tapety na zeď, a tím vytvořit dokonalou harmonii a pestrost v dětském pokoji.

Dětský pokoj pro malou princeznu!

Dětský pokoj pro malou princeznu!

Máte doma malou princeznu? Dětský pokoj pro holku, a zejména pokud se jedná právě o malou mladou dámu s korunkou na hlavě ve školkovém a předškolním věku, by měl co nejvíce splňovat požadavky, potřeby i představy vaší ratolesti. Jak zařídit dokonalý pokoj v duchu...

Více informací

4 tipy, jak na dokonalý dětský pokoj

4 tipy, jak na dokonalý dětský pokoj

Dětský pokoj, to je místo bez hranic a zákonů. Útočiště před okolním světem. Prostor pro hraní, studium, odpočinek i výpravy za dobrodružstvím. Vytvořit dětský pokoj snů, který bude útulný, praktický a bezpečný zároveň, není vůbec jednoduchou záležitostí. Marně si lámete hlavu nad tím, jak...

Více informací

Zaujali jsme vás? Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!