[Přeskočit navigaci]

Inspirace pro ložnice

Ložnice je velkou relaxační zónou našeho bydlení. V tomto prostoru spíme, odpočíváme a doplňujeme energii. A abychom se v ní cítili co nejlépe, měla by být navržena tak, aby na nás působila útulně. Až jednu třetinu svého života strávíme spánkem. A to je celkem pořádný důvod k tomu, abychom si ke spánku vytvořili co nejlepší možné podmínky.

Inspirace ložnice

Tvoříme návrhy ložnic

Nechte si navrhnout ložnici tak, aby skvěle odpovídal vám i vašemu partnerovi. Vytvoříme z ní místnost, kde se vám bude skvěle usínat a ještě lépe probouzet.

Jak to všechno probíhá?

  • Zašlete nám fotografie a půdorys vaší ložnice.
  • U nás ve studiu probereme všechny Vaše představy.
  • Ložnici navrhujeme na míru Vám i Vašemu bydlení.
  • Zajistíme pro Vás kompletní realizaci a dodání všech částí.

Probereme vaši vysněnou ložnici?

Domluvit schůzku

Nakoukněte do našich ložnic

Nechte se inspirovat. V naší galerii si můžete prohlédnout různé styly ložnic, načerpat inspiraci a získat určitou představu o tom, jak by vaše ložnice mohla v budoucnu vypadat. Při prohlížení fotografií můžete popřemýšlet nad tím, zda stěny vaší ložnice budou zdobit fototapety či textilní tapety, jaká postel bude nejvhodnější nebo v jakém povlečení se vám bude nejlépe spát.

Ložnice jako na zámku

Být tak na chvíli princeznou nebo vznešeným lordem. Bydlet na zámku a spát v zámeckých komnatách. Nic není nemožné. Přeneste luxus a kouzlo ze zámku do svého domova, do své ložnice.

Přečíst si článek

   

Zaujali jsme vás? Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!