[Přeskočit navigaci]

Inspirace pro obývací pokoj

Obývací pokoj je místem, kde odpočíváme, relaxujeme a jsme sami sebou. Je zároveň i místností, ve které se setkáváme s rodinou a kam si zveme své známé na kávu, kousek jablečného koláče nebo skleničku vína. Proto je potřeba, aby tyto prostory byly praktické i útulné zároveň.

Inspirace obývací pokoj

Tvoříme návrhy obývacích pokojů

Každý má jinou představu o tom, jak by měl jeho vysněný dům či byt vypadat a naším snem je všechny vaše představy vyplnit. Nechte si navrhnout obývací pokoj tak, aby skvěle odpovídal vám, vaší rodině i životnímu stylu. Vytvoříme z něj místnost, v níž se budete cítit opravdu dobře.

Jak to všechno probíhá?

  • Zašlete nám fotografie a půdorys vašeho obývacího pokoje.
  • U nás ve studiu probereme všechny vaše přání a představy
  • Obývací pokoj navrhneme na míru vám i vašemu bydlení.
  • Zajistíme kompletní realizaci a dodání všech částí.

Probereme váš vysněný obývací pokoj?

Domluvit schůzku

Nakoukněte do našich obývacích pokojů

Nechte se inspirovat. V naší galerii obývacích pokojů můžete čerpat inspiraci a udělat si určitou představu o tom, jak by mohl váš obývací pokoj vypadat, i který nábytek, doplňky či koberce byste si do něj vybrali.

Obývací pokoj - 5 tipů, jak mu dodat šmrnc

Obývací pokoj - 5 tipů, jak mu dodat šmrnc

Nic naplat, obývací pokoj je a bude nejfrekventovanější místností snad každého bytu a domu. S oblibou v něm lenošíme a užíváme si volný čas s rodinou. Také když se ohlásí neočekávaná návštěva, pozavíráme dveře do ostatních pokojů a bleskově naklidíme právě obývací pokoj.    Pokud se...

Více informací

Ideální světlo do obývacího pokoje

Ideální světlo do obývacího pokoje

Obývací pokoj, místo k relaxaci i posezení s přáteli. Místo, kde jako rodina i jednotlivec trávíme většinu volného času. Máte pocit, že centrum vaší domácnosti už není dostatečně útulné a harmonické? Pak nastal čas na změnu! Nebojte, nemusí se hned jednat o finančně nebo časově nákladnou...

Více informací

Zaujali jsme vás? Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!