[Přeskočit navigaci]

Inspirace pergoly

Pergoly jsou skvělým doplňkem terasy či balkonu. Ochrání vás před nežádoucím slunečním zářením, nepříznivým počasím a zajistí dostatečné soukromí. Pokud tedy uvažujete o stavbě zahradní pergoly a přemýšlíte nad volbou vhodného zastínění pergoly, pak se podívejte na naše fotografie pergol, které vás inspirují k vytvoření jedinečného a krásného řešení.

Pergoly s dalším vybavením

Pergoly nejsou určeny pouze na velké zahrady a terasy, nabízejí mnoho možností, díky kterým lze vytvořit příjemný stín i soukromí například na balkonu v bytovém domě. Lze je navíc vybavit o vytápění, reproduktory, osvětlení či skleněné střešní lamely. Vychutnejte si díky pergole každý den strávený venku s rodinou, přáteli nebo jen o samotě.

Kompletní servis

Nabízíme kompletní servis zahrnující poradenství, návrh či vizualizaci, dopravu a montáž pergoly. Veškeré služby jsou zajištěny školeným personálem s dvacetiletou praxí.

Prohlédněte si náš katalog

Zaujali jsme vás?

Líbí se vám naše fotogalerie pergol a altánů? Chtěli by jste podobnou pergolu nebo máte jiný nápad, jak stínit terasu na vaší zahradě? Pak nás kontaktujte a probereme vaše představy osobně. Další informace můžete získat na webových stránkách stínící techniky.