[Přeskočit navigaci]

Inspirace pergoly

Pergoly jsou skvělým doplňkem terasy či balkonu, které vás ochrání před nežádoucím slunečním zářením, nepříznivým počasím a zajistí dostatečně soukromí. Pokud tedy uvažujete o stavbě zahradní pergoly a přemýšlíte také nad volbou vhodného zastínění pergoly, pak se podívejte na naše fotografie pergol, které vás inspirují k vytvoření jedinečného a krásného řešení.

Pergoly jsou dnes velmi moderním a designovým prvkem. Pergoly nabízejí mnoho možností jak zútulnit Vaši terasu. Pergoly nejsou určeny pouze na velké zahrady a terasy, ale lze pomocí nich vytvořit stín a soukromí také na balkonu v bytovém domě. Díky bočnímu stínění se ubráníte nežádoucím pohledům sousedů. Pergoly mohou být vybaveny i vytápěním, reproduktory, osvětlením, ale i skleněnými střešními lamelami. Je opravdu mnoho možností jak si zajistit příjemný pobyt venku. Díky pergolám si vychutnáte každý den strávený venku s rodinou, přáteli nebo jen osamotě relaxujte.

Nabízíme Vám kompletní servis zahrnující poradenství, návrh či vizualizaci, dopravu a montáž pergoly. Veškeré služby jsou zajištěny školeným personálem s dvacetiletou praxí v oboru.

Prohlédněte si náš katalog

Zaujali jsme vás?

Líbí se vám naše fotogalerie pergol a altánů? Chtěli by jste podobnou pergolu nebo máte jiný nápad, jak stínit terasu na vaší zahradě? Každopádně nás kontaktujte, můžeme se sejít a probrat vaše představy.

Další informace můžete získat na webových stránkách stínicí techniky.