[Přeskočit navigaci]

Koberce

Kusové a metrové koberce

Naše nabídka představuje na tisíc vzorů a designů koberců v rozměrových a barevných řadách. Koberce mají původ výroby v zemích, jako je Turecko, Čína, Indie, Nepál, Pakistán, Afganistán, Belgie, tedy v zemích, které mají dlouhou tradici v oborech výroby koberců. Specialitou v naší nabídce jsou turecké koberce značky STEPEVI.

Tyto kusové koberce se zhotovují formou zakázkové výroby dle veškerých přání zákazníka, a to jak barevností, vzorem, druhem tkaní i výšky podsady. Zákazník si má možnost u nás prohlédnout velké množství motivů a možností designu. Po úvaze si sám určí velikost, tvar, motiv a barevnost koberce, pro kterou mu bude podkladem originální vlnová barevnice čítající 216 barevných odstínů. Tímto si vytvoří absolutní originál koberce, který tak bude přesně zapadat do jeho interiéru.

http://katalog.liniedesign.cz/koberce/

Navrhneme vám koberec

Navrhneme do vašeho interiéru koberce v několika variantách v návaznosti na žádoucí materiál, barevnost a vzor. Pro metrové koberce je samozřejmou službou i jejich odborná pokládka. Jste majitel/majitelka hotelu, kanceláře, čí jiných komerčních prostor? Většinu našich zakázek tvoří právě realizace komerčních prostor, a to díky široké nabídce objektových metrových koberců vysoké kvality za velmi příznivé ceny. Také nabízíme koberce speciálně upravené pro hotelový a komerční program.