[Přeskočit navigaci]

Koupelnový nábytek

 

http://katalog.liniedesign.cz/nabytek/

Koupelnového nábytku zpravidla není potřeba velké množství, ale ani na něj nesmíme zapomenout. Trendy poslední doby přibližují koupelny spíše k obytným prostorám, než-li k čistě funkčním, takže i na vzhled koupelnového nábytku se už nahlíží jinak. Když pomineme estetickou stránku, tak důležitá je u něj především perfektní odolnost vůči vlhku.

Pokud budete chtít použít masivní dřevo, přiklánějte se spíše k exotickým dřevinám, neboť ty jsou více zvyklé na vlivy velkého vlhka. Kombinace neodolného materiálu a ještě špatně udržovatelného zvyšuje riziko plísní, proto výběr materiálu nepodceňujte.

Klasickými prvky koupelnového nábytku jsou například skříňky pod umyvadlem, skříňky na bocích zrcadla nebo přímo skříňka se zrcadlovými dvířky. Dále pak funkční prostory pro umístění koše na prádlo, pračky a sušičky. Ukázku designového nábytku můžete vidět v našem katalogu (viz. odkaz níže). Pokud byste si z typizovaných designů nevybrali, naše studio nabízí i návrh a realizaci nábytku přímo na míru vaší koupelně.

 

Dodáváme koupelnový nábytek značek

IMAGINEIMAGINE