[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Interiér Stínící technika Látkové žaluzie Duette


Látkové žaluzie Duette

Reprezentativní – Dekorativní – Adaptibilní

Stínicí technika Duette® je v podstatě zdvojená plisovaná žaluzie, čímž je docíleno, že nejsou vidět jak vodící tak i ovládací šňůry. Vzhledem ke své konstrukci je to velmi účinný prvek pro udržení tepelné energie jak směrem do interiéru, tak i únik tepelné energie z interiéru. Široká nabídka látek nabízí možnosti lehkého zastínění až po úplné zatemnění.

Jedinečnou možností tohoto produktu je kombinace dvou rozdílných látek tzv. provedení den noc, kterým lze vyřešit jak denní zastínění tak i noční zatemnění (možnost kombinace taktéž PLISSE/DUETTE).

http://katalog.liniedesign.cz/stinici-technika/latkove-zaluzie-duette/

Duette Sommer

V době, kdy venku panují letní vedra, si díky Duette® zachováte chladnou hlavu. O to se stará klimatická zóna se svým vzduchovým polštářem. Prokazatelně mnohonásobně chrání před agresivním slunečním zářením a snižuje absorpci tepla u oken až o 78 %Zároveň Duette® chrání před slunečním světlem a škodlivými UV paprsky, aniž by propouštělo třeba jen nepatrnými otvůrky. Šňůry a technické komponenty totiž probíhají vnitřkem, ne skrze látku.

  • příjemná a útulná ochrana proti slunci, horku i zvědavým pohledům ve špičkové kvalitě
  • v létě až o 78 % nižší absorpce tepla u oken
  • mnohonásobná ochrana před agresivním slunečním zářením

 

 

Duette Winter

Většina oken vykazuje z pohledu energie a techniky značné slabiny, žaluzie Duette® je ale již dnes dokáže velmi účinně korigovat. Unikátní klimatická zóna u okna působí jako přirozený vzduchový polštář. Chrání před horkem a izoluje od chladu. Duette® proto dostává nejvyšší ocenění od Fraunhoferova institutu, který jeho účinnost prokazatelně testoval.

  • až o 49 % menší tepelná ztrát u okna
  • ušetří až 12 % topné energie
  • mnohonásobně silnější ochrana proti agresivnímu slunečnímu záření
  • příjemná a útulná ochrana proti slunci i zvědavým pohledům ve špičkové kvalitě

 

Duette Akustik

Negativní dopady na akustiku místnosti v důsledku silnější ozvěny se často odhalí až dodatečně. Hlukově tlumicí vlastnosti Duette®, které testoval a potvrdil Frauenhoferův institut, dokážou výrazně přispět k vyřešení tohoto problému. Při velkoplošném nasazení ochrany proti slunci a zvědavým pohledům se ozvěna v místnosti díky žaluziím Duette® citelně a měřitelně zmenší. Použitím Duette® tak lze v mnoha případech dostat ozvěnu do optimálního rozmezí. Na rozdíl od běžných akustických opatření lze Duette® perfektně namontovat i dodatečně. Duette® je tak ideální pro použití v kancelářích, zasedacích místnostech i obytných prostorách.