[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Interiér Stínící technika Látkové žaluzie Plisse


Látkové žaluzie Plisse

http://katalog.liniedesign.cz/stinici-technika/latkove-zaluzie-plisse/

Plisé je vhodné pro svislá i střešní okna a horizontální zastínění zimních zahrad a bazénů. Výborně se aplikuje do atypických tvarů (trojúhelník, lichoběžník atd.). Plisé se ovládá pomocí tažného držáku - vypínací plisé, brzdičkou, provázkem, tyčkou nebo elektronicky. Stínícím materiálem každého plisé je technická textilie naskládaná - naplisovaná. Technická látka plisé je opatřena povrchovou úpravou proti přilnutí prachu. Udržuje se vysáváním nebo omýváním lehce namočené houbičky ve vodě a saponátu. Textilie vytváří krásný efekt průsvitu světla.

Látkové plisse

Reprezentativní – Dekorativní – Adaptibilní

Látkové plisé kolekce Luxaflex ®, dokonalý dekorativní prvek pro zastínění vašeho interiéru. Tento typ žaluzií je vyroben z elegantní látky v neuvěřitelném barevném rozsahu a stylů. Ideální řešení pro zastínění zimních zahrad a střešních oken. Vzhledem k nepřebernému množství provedení není problém zastínit jakýkoliv tvar okna či výklenku. Přes 330 barev a provedení snadno omyvatelných látek, u kterých je možnost volit od různých stupňů průsvitnosti až po naprosté zatemnění.

Jedinečnou možností žaluzií typu Plisse je kombinace dvou rozdílných látek tzv. provedení den noc, kterým lze vyřešit jak denní zastínění tak i noční zatemnění (možnost kombinace taktéž PLISSE/DUETTE).