[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Interiér Textilní doplňky Hotelový a komerční program


Hotelový a komerční program

Nabídneme vám zdravotní, latexové a pružinové matrace. Matrace nabízíme v různých kombinacích a rozměrech. Textilní doplňky jsou pečlivě vybírány od výrobců s puncem nejlepší kvality a designu tak, aby úzce korespondovaly s našimi realizacemi.

Ložní soupravy

dodáváme od předního českého výrobce, který  využívá nejmodernější textilní technologie současnosti a její export míří z 90 % především do Afriky a Evropy. Špičkový tým návrhářů dává produktům vysokou estetickou úroveň, která odpovídá aktuálním světovým trendům.

Koupelnové soupravy

Nabídka koupelnových souprav představuje celý sortiment rakouské firmy VOSSEN a také společnosti MÖVE, které jsou představitelem nejvyšší kvality výrobků ze 100% bavlny s vysokou savostí a hebkostí. Kolekce zboží z naší nabídky je ideální pro moderní ženu, která chce prokázat v koupelně dobrý vkus nejen své rodině, nýbrž i hostům. V souladu se zařízením koupelny vytváří froté VOSSEN působivé vybavení interiéru. Kolekce jsou od klasických barevných odstínů, vzorů a SWAROVSKI kamínků až k výrazným barvám, které spoluvytvářejí aktuální módní trendy.

V hotelovém a komerčním sektoru jsou především kladeny zvýšené požadavky na nehořlavost použitých materiálů. U textilií tuto vlastnost zajišťuje nehořlavé vlákno Trevira CS. Dalšími odlišnostmi v této sféře jsou technické parametry materiálů a tím jejich vhodnost, jako je například odolnost proti vodě, oděru, stálobarevnost nebo třeba upravené standardní rozměry.

Dodáváme hotelový a komerční program značek

VOSSENVOSSEN

MöveMöve