[Přeskočit navigaci]

O nás

Design studio Linie vzniklo v roce 1997. Původní nabídka studia  je plynule rozšiřována a v současné době poskytuje služby v oblasti bytového designu, bytového textilu, stínící techniky od světových značek. Nejvíce jsme rozšířili službu v  oblasti návrhů a realizace interiérů formou fotorealistických vizualizací a jejich samotných a kompletních realizací.

Stali jsme se školeným a certifikovaným prodejcem italské značky CORRADI a RENSON, kteří se specializují na exterierové stínění. Součástí studia je showroom a prodejna s bytovými doplňky. Showroom, který se rozkládá na ploše 200 m2 vám předvede současné trendy ze světa bytového designu. Prodejna nabízí ojedinělé bytové doplňky, které dokonale doplní celkový design vašich interiérů.

Studio je vždy aktuálně dekorováno dle ročního období, takže jeho návštěvou budete příjemně potěšeni a inspirováni. Rád se vás zde ujme i náš bytový architekt a projde s vámi všechno, co vás zajímá.

Nejen že můžete navštívit naše studio, ale i my rádi navštívíme Vás. Navštěvujeme klienty nejen v Plzni, ale také pravidelně jezdíme do Prahy. Po domluvě na sjednanou schůzku připravíme jakékoliv vzorníky luxusních látek a tapet světových značek. Ke klientům vozíme i vhodné bytové doplňky. 

Spolupracujeme s dalšími architekty a projektovými kancelářemi, zúčastňujeme se developerských akcí. Také kadoročně navštěvujeme světové veletrhy designu, které jsou pro nás velikou inspirací.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.