[Přeskočit navigaci]

O nás

Linie design studio vzniklo v roce 1997. Původní nabídka studia je plynule rozšiřována a v současné době poskytuje služby v oblasti bytového designu, bytového textilu a stínící techniky od světových značek. Nejvíce jsme rozšířili službu v oblasti návrhů a realizace interiérů formou fotorealistických vizualizací a jejich samotných a kompletních realizací. Stali jsme se rovněž školeným a certifikovaným prodejcem italské značky CORRADI a RENSON, kteří se specializují na exteriérové stínění.

Showroom a prodejna studia

Součástí studia je showroom a prodejna s bytovými doplňky. Showroom, který se rozkládá na ploše 200 m2, vám předvede současné trendy ze světa bytového designu. Prodejna nabízí ojedinělé bytové doplňky, které dokonale doplní celkový design každého interiéru.

Studio je vždy aktuálně dekorováno dle ročního období, takže jeho návštěvou budete příjemně potěšeni a inspirováni. Rád se vás zde ujme i náš bytový architekt a projde s vámi všechno, co vás zajímá.

Je možná i osobní schůzka

Nejen že můžete navštívit naše studio, ale i my rádi navštívíme vás. Navštěvujeme klienty nejen v Plzni, ale také pravidelně jezdíme do Prahy. Po domluvě na sjednanou schůzku připravíme jakékoliv vzorníky luxusních látek a tapet světových značek. Není problém k vám domů přivézt i vhodné bytové doplňky. 

Inspirujeme se

Naše studio spolupracuje s dalšími architekty a projektovými kancelářemi. Dále se zúčastňujeme také developerských akcí a navštěvujeme světové veletrhy designu, která jsou pro nás velkou inspirací.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.