[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Služby Realizace exteriérů


Realizace exteriérů

Kromě interiérů realizujeme také exteriéry. Zaměřujeme se především na stínění pergol a teras, abyste mohli poklidně trávit čas na zahradě. Spolupracujeme s léty prověřenými společnostmi Renson, Corradi a Soliday, které oficiálně zastupujeme v České republice. Projekty exteriérů mají na starost naši certifikovaní technici pod dohledem zkušených zahradních architektů, kteří se buď aktivně projektu účastní, nebo jsou k dispozici vždy, kdy je třeba. Součástí realizace exteriéru je i dodání zahradního nábytku, dekorací a osvětlení. Samozřejmostí je také vytvoření vizuálního návrhu vašeho exteriéru.

Společnost Renson a Corradi

Společnosti Renson a Corradi velmi úzce spolupracují. Belgická společnost Renson se zaměřuje především na ventilace, stínění oken, teras a pergol a její italský kolega společnost Corradi, která nabízí zastínění terasy pomocí pergol nebo sluneční plachet, tvoří velmi dobrý pár. Všechny produkty těchto firem jsou kombinací perfektní exteriérové protisluneční ochrany a moderního designu.

Společnost Soliday

Sluneční plachty od rakouské společnosti Soliday doplňují naši nabídku o prvotřídní sluneční plachty, které dodáváme přesně na míru dle vašich přání na tvar i barvy. Sluneční plachta může být ovládána manuálně nebo dálkově a může být vybavena slunečním či větrným senzorem. Sluneční plachty lze instalovat do země i na balkóny.

Prohlédněte si

Prohlédněte si, jaké exteriéry jsme realizovali a pokud se vám líbí, tak nás rovnou kontaktujte a jistě nalezneme řešení i pro vás!