[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Služby Bytový architekt a designer


Bytový architekt a designer

To jsou lidé sledující design i nejžhavější trendy v něm. Lidé, kteří milují krásné a zároveň funkční interiéry. V našem týmu najdete několik designérů, kteří vám poradí a pomohou vám, vyvarovat se řady chyb, jejichž budoucí odstranění by vás stálo spoustu úsilí i peněz.

Návrhy interiérů

Splníme všechna vaše přání

Toužíte po nové kuchyni či ložnici? Plánujete rekonstrukci koupelny? Jsme tu pro vás. Projdeme s vámi vaše představy, možnosti a trendy. Výsledkem bude interiér, v němž se budete cítit skvěle a zároveň bude na maximu využit jeho potenciál.

Spolupracujeme s dalšími architekty a projektovými kancelářemi. Pravidelně se zúčastňujeme developerských akcí a navštěvujeme světové veletrhy designu, která jsou pro nás velkou inspirací. 

Domluvte si s námi schůzku

Přemýšlíte o změně interiéru? Domluvte si u nás schůzku. Rádi vám poradíme.

Domluvit schůzku

Naši designéři

Interiérový design je naší vášní.
S láskou tvoříme interiéry, které vám padnou přímo na míru.

Ivana Slavíková

majitelka, designérka

slavikova@liniedesign.cz

+420 603 289 183

Lucie Frodlová

designérka

slavikova@liniedesign.cz

+420 733 130 005

Andrea Kerner

designérka

slavikova@liniedesign.cz

+420 733 130 004

Jak pracujeme?

1. Rozhovor

Budeme si povídat. A to hodně dlouho. Povíte nám o všech svých představách, přáních i možnostech. Povíte nám i o tom, jak to u vás doma chodí, kolik vás je, jak jste staří a kdo danou místnost nejvíce používá. Také si projdeme aktuální trendy a ukážeme vám různé vzorky.

2. Návštěva

Vyrazíme k vám domů a společně si projdeme prostory, které čekají změny a úpravy. Omrkneme každý kout, abychom získaly o prostoru co nejlepší představy. Místnost si zaměříme od stropu k podlaze i z rohu do rohu.

3. Tvorba návrhů

Všechny naše poznatky a vaše požadavky zpracujeme a na další schůzku vytvoříme pracovní návrh. Nad pracovní návrh poté společně usedneme.

4. Vyladění návrhu

Návrh budeme probírat a upravovat klidně i několik hodin, dokud nebude vyladěn do posledního detailu. Vybereme ideální kousky nábytku, doplňky a získáme i finální cenu.

5. Zakázková výroba

Ve chvíli, kdy budeme mít dokonalý návrh, zahájíme zakázkovou výrobu. Zajistíme také veškerý nábytek a doplňky. Určíme i termín, kdy bude vše hotové a kdy se vrhneme na realizaci vašeho nového interiéru.

6. Realizace

Vyrazíme k vám a začneme pracovat na změnách a úpravách. Proběhne malování, tapetování, pokládka podlahy, instalace osvětlení a zakázkového nábytku i finální dekorování. Realizaci dáváme potřebný čas i veškerou naši péči. Chceme, aby bylo vše doslova dokonalé.

7. Předání a servis

V termínu dokončíme změny a předáme vám váš nový, upravený interiér. Společně ho ještě jednou projdeme, popovídáme si o údržbě, předáme vám tipy k používání a vy nám povíte o svých dojmech. V rámci servisu se můžete těšit na konzultace, informace o novinkách nebo věrnostní slevy.

 

Prohlédněte si interiéry, které jsme realizovali

 

Zaujali jsme vás? Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!