[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Služby Návrhy a realizace interiéru, hotelů a komerčních prostor


Návrhy a realizace interiéru, hotelů a komerčních prostor

Chcete žít v krásném, originálním a moderním bytě? Líbil by se vám nábytek osobitý a zcela dle vašich představ? Splníme všechna vaše přání! Naše firma vám pomáhá již od roku 1997. Nabízíme návrhy a realizace interiérů, rekonstrukce interiérů, zakázkovou výrobu nábytku, veškeré úpravy interiérů a stavební práce.

Podívejte se na naše návrhy:

Hotely a komerční prostory

Nedílnou součástí naší práce je realizace interiérů pro hotely a další komerční prostory, jako jsou recepce a restaurace. Při realizaci interiérů pro komerční prostory jsou kladeny zvýšené požadavky na nehořlavost použitých materiálů. Veškerý nábytek je také daleko víc odolnější proti vodě, oděru a udržuje si barvu.

Stejně tak je potřeba volit neutrální a příjemné barvy, aby se vaši návštěvníci cítili dobře. To vše zajistí naši profesionální designéři a architekti, tudíž se každý bude cítit příjemně a budou se k vám rádi vracet.

Exteriéry

Jakmile vyřešíme interiér, je dobré myslet i na exteriér, který také dokážeme upravit a vybavit. Přiblížení se k přírodě je momentálně velký trend, proto se staráme i o exteriéry. Mezi naše služby patří dodání relaxačního nábytku nebo dodání stínící techniky, jako jsou pergoly a stínící plachty.

Realizaci exteriéru neprovádí bytový designér, jelikož naše studio spolupracuje se zahradními architekty, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Tudíž se daleko lépe zaměří na detaily v exteriéru a budou vědět, co je pro vaši zahradu třeba.