[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Služby Fotorealistické vizualizace


Fotorealistické vizualizace

Interiérový design je naší vášní. S láskou tvoříme interiéry, které padnou zákazníkovi přímo na míru. Každý má jinou představu o tom, jak by měl jeho vysněný dům či byt vypadat a naším snem je všechny vaše představy vyplnit. Vizualizace vdechnou život vašim představám a přiblíží je realitě. Součástí naší nabídky jsou i vizualizace hotelů, multifunkčních a komerčních prostor.

V hotelovém a komerčním sektoru jsou především kladeny zvýšené požadavky na nehořlavost použitých materiálů. U textilií tuto vlastnost zajišťuje nehořlavé vlákno Trevira CS. U koberců pak udává výrobce začlenění do tabulky s hodnotami tzv. indexu šíření plamene, která se řídí ČSN. Dalšími odlišnostmi v této sféře jsou technické parametry materiálů a tím jejich vhodnost, jako je například odolnost proti vodě, oděru, stálobarevnost nebo třeba upravené standardní rozměry. 

 

Konkrétně fotorealistickou vizualizací se rozumí grafický návrh interiéru na úrovni reálné fotografie. Nic vám nepřiblíží budoucí vzhled interiéru, tak jako fotorealistická vizualizace.

  • Pokud se pro tuto formu návrhu rozhodnete, budete v první řadě potřebovat půdorys a několik fotografií vašeho prostoru. Dále je pak důležité seznámit se s vašimi individuálními požadavky na daný prostor.

  • Na základě všech těchto podkladů vám dle velikosti prostoru a náročnosti návrhu stanovíme cenu za vizualizaci.

  • Po odsouhlasení ceny začínáme tvořit návrh.

  • Na návrhu se dají následně provádět ještě další změny, takže výsledek je vždy podle vašich představ.

  • Pokud souhlasíte s návrhem, je možné provést realizaci.

  • Realizace může být pouze formou produktů uvedených ve vizualizaci a nebo jako celková realizace na klíč.

 

Zaujali jsme vás? Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!