[Přeskočit navigaci]

Interiérové žaluzie

Žaluzie interiérové vertikální a horizontální

Žaluzie se postupem času staly tím nejzákladnějším zastíněním interiérů. Žaluzie dodáváme a montujeme v mnoha barevných kombinacích a provedeních s velkým důrazem na design a funkci. Pro náročnějšího zákazníka nabízíme bambusové žaluzie a dřevěné žaluzie včetně horního překrytí. Vertikální žaluzie dobře poslouží v komerčních prostorech a domácnostech jako ekonomické zastínění. 

Naše studio nabízí, ale i výrazně luxusnější provedení ve formě lamel o šířce 250 mm, které plní nejen funkci stínící, ale zastínění se již stává výraznou designovou záležitostí. Žaluzie nabízíme také v motorickém provedení. Exteriérové horizontální žaluzie jsou prvkem, který se prosazuje svou vysokou účinností jako ochrana před světlem a teplem. Žaluzie se ovládají klikou nebo použitím ovládací elektroniky.

Horizontální žaluzie

Ovládejte světlo a soukromí našimi hliníkovými žaluziemi. Pokud hledáte kvalitnější a úplně JINÉ žaluzie, než jste doposud znali, a které jsou zároveň dekorativní a spolehlivé, neváhejte nahlédnout do naší nové kolekce. V současné době nabízíme více než 800 barevných odstínů a vzorů lamel od nejkvalitnějších Evropských výrobců.

NOVINKA – MegaView™

Pouze Luxaflex nabízí jedinečné žaluzie MegaView™, které mají klasické vlastnosti 25 mm hliníkové žaluzie, ale když je otevřete, díky speciálnímu systému uložení lamel dojde k dvojnásobnému otevření, aby byl zajištěn maximální výhled z vašich oken.

ONDULETTE® 35 mm  – PRO JEDINEČNOU ATMOSFÉRU

Ondulette žaluzie nabízejí jedinečný design hliníkové žaluzie pro vytvoření originálního zastínění vašich oken. Unikátní systém tvarované hliníkové pásky šíře 35 mm vytváří pomocí stínů obrazce na celé ploše žaluzie.

http://katalog.liniedesign.cz/stinici-technika/horizontalni-zaluzie-leha/