[Přeskočit navigaci]

DESIGNERS GUILD

Designers guild je proslulá značka, pod jejíž záštitou jsou do celého světa distribuovány ty nejkvalitnější produkty z bytového textilu, tapet, koberců a široké palety bytových doplňků od stylového nábytku přes polštářky až po přehozy a povlečení.  

Základem úspěchu této značky je precizní zpracování, kvalitní produkty, originální nápady a inovativní technologická řešení. Dokladem tohoto úspěchu je například licence na výrobu královské kolekce textilií, tapet a doplňků s názvem „Royal Collection“, kterou značka Designers guild obdržela již před šesti lety. Od roku 2011 také vyrábí látky světoznámých značek Christian Lacroix, Ralph Lauren nebo William Yeoward.

Zakladateli této světoznámé značky jsou Tricia Guild a její bratr Simonem Jeffreys, kteří  firmu od jejího vzniku v 70. letech minulého století stále řídí. Od té doby se firma velice rozšířila a v  současné době zaměstnává téměř tři sta zaměstnanců na pobočkách v Anglii, Paříži a Mnichově.

Značka Designer guild se specializuje především na výrobu látek té nejvyšší kvality, ale i ve výrobě tapet vynikají v konkurenci ostatních. Základem úspěchu je především široká paleta materiálů a vzorů, což zajistí, že vybrat si dokáže opravdu i ten nejnáročnější zákazník. Každá kolekce této značky je opravdový originál, který vás oslní svou typickou jasností a barevností, které dodají hravost, lehkost a svěžest do každého interiéru.  Jistě Vás zaujme také velký výběr doplňků do bytu jako jsou koberce, polštářky, přehozy či vonné svíčky.

V našem showroomu máte jedinečnou možnost se s touto značkou blíže seznámit. S Designers guild spolupracujeme již několik let a disponujeme téměř stovkou katalogů a vzorníků této značky. Pokud do vašeho domova hledáte vhodné záclony, závěsy, potřebujete přečalounit staré křeslo nebo sháníte úžasný koberec či chcete jen oživit stávající interiér pak byste naši prodejnu rozhodně neměli minout!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Více informací o Designers Guild.