[Přeskočit navigaci]

Renson

Belgická společnost Renson se 100letou tradicí přináší nový rozměr pro vaší terasu. Představte si místo, kde si užíváte čerstvého vzduchu, přírodního světla a pocitu bezpečí. Přesně takové místo pro vás vytvoří pergoly Renson.

Renson pergola

Většina z nás, kteří mají možnost užít si posezení na venkovní terase, již určitě zažila rozmary současného počasí. Představme si krásné letní (jarní) poledne, na terase je prostřeno k obědu na značkovém zahradním nábytku. Servíruje se skvělý pokrm. Po prvních soustech však začíná o něco více foukat vítr, který znenadále přináší tmavá oblaka. Bohužel přicházející déšť nás nenechá v klidu dojíst a rázem již není ani pomyšlení na výborný dezert a kávu. Celé osazenstvo naštvaně a s chvatem přenáší vše do interiéru a je po očekávané polední pohodě. 

Pergola Renson

Renson vytvoří na vaší terase komfortní zónu, ve které se budete cítit jako doma. Moderní design, kvalitní zpracování a promyšlenost – to jsou další aspekty, které si na pergolách Renson zamilujete.

Předností pergol Renson jsou naklápěcí lamely, které vás ochrání nejen před sluncem, ale dokonce při plném sklopení i před deštěm. Pro maximální personalizaci nabízíme doplňkovou výbavu, se kterou si vytvoříte pergolu přesně podle vašich představ. Pergola nepřináší pouze střešní stínění, ale lze zvolit i boční stínění. Pergola může mít zakryté boční i čelní strany pomocí rolet s technickou textilií tzv. Fixscreen nebo pomocí dřevěných či skleněných posuvných panelů. Pergola od společnosti Renson vám může nabídnout i komfort vytápění, díky čemuž můžete venku pobývat i za chladných večerů. Do pergol lze instalovat reproduktory, které jsou ovládány pomocí technologie Bluetooth. Večerní chvíle Vám zpříjemní integrované LED osvětlení. Díky těmto doplňkům můžete trávit chvíle na terase přes celý den a i v chladnějším počasí.

Pergola balkon

Pergola není doplňkem pouze pro rodinné domy s terasou. Pergolu lze instalovat i v bytech s balkonem či terasou. Linie design studio vám nabízí bezplatné osobní konzultace. Rádi vybereme pergolu pro vaši terasu. Součástí našich služeb je i doprava a instalace.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Více informací o Renson.