[Přeskočit navigaci]


Úvodní stránka Zastínění Zastínění oken


Zastínění oken

Snaha o zastínění oken a jejich dekorace je problematika s velice dlouhou historií. Naši předkové se v tomto oboru realizovali na většině svých zámků a sídlech, které máme dnes možnost navštívit a kochat se jejich různorodostí a vynalézavostí. Je až neuvěřitelné, jak stará je myšlenka stínících rolet, závěsů, záclon a okenic.

Stínění oken

Naše společnost si je vědoma toho, že oblast stínění oken velice úzce souvisí s jejich dekorací, a proto nabízíme kompletní služby a produkty v této rozsáhlé oblasti. Stínění dodáváme jak do interiéru, tak do exteriéru, takže opět máme celou oblast stínění pro vás vyřešenou a připravenou vám jí prezentovat, navrhnout dodat a odborně nainstalovat. Od našich klientů máme mnoho postřehů a dojmů z nově realizovaných staveb, že pocit skutečného domova mají až když jim na okna instalujeme vhodné stínění včetně textilní dekorace.

Novinky v oblasti stínění oken

Vývoj výrobků a možností stínící techniky velice pečlivě sledujeme a každou novinku ihned zařazujeme do naší nabídky. V oblasti okenních dekorací navštěvují naši designéři pravidelně světové výstavy, z nichž přiváží stále nové a nové poznatky a materiály, které ihned aplikujeme do naší nabídky. Interiérové i exteriérové stínění střešních oken i klasických oken a oken francouzských vám v naší společnosti navrhují výhradně kvalifikovaní techničtí pracovníci, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Zakládáme si na pravidlu osobního přístupu. Nedílnou součástí našich technických pracovníků je i samotná instalace a montáž u vás – našich klientů.

Interiérové žaluzie Plissé a Duette

Z naší nabídky jsou v současné době nejžádanější látkové žaluzie Plissé a Duette. Plissé a Duette zcela nahradilo klasické hliníkové žaluzie pro své vynikající vlastnosti a šetrnou montáž. Na rozdíl od klasických žaluzií na plissé a duette nesedá prach, a to nejen z pohledu jeho konstrukce, ale díky použitým technickým textiliím, které jsou napuštěny roztokem odpuzující prachové částice. Plisé i Duette lze ovládat pomocí nepatrných nastavitelných madel, řetízkem, provázkem a motoricky. Nábal může být kdekoliv a jeho rozměr je velice malý.

Vysoká účinnost zastínění a tepelné izolace je dána kvalitou textilie a instalací přímo na okenní tabulku. Vhodný textil vám u nás vybere náš pracovník a na vás je si vybrat pouze barevnost a motiv. Pro výběr máme pro vás připravené nejnovější katalogy, které obsahují na 500 barevností, vzorů a designů. Plissé a duette velice často instalujeme do střešních oken pávě pro svojí vysokou účinnost, snadnou ovladatelnost, možnost barevného sladění s okenním zastíněním.

Interiérové rolety

Rolety jsou prvek stínící techniky s největší tradicí. Pramení to z jejich jednoduchosti a vysoké funkčnosti. Naše rolety čerpají z obrovské škály látek, které určují povahu a poslání každé rolety. Vhodný materiál vám doporučí a vyberou naše pracovníci, kteří se seznámí s vaším požadavkem a místem určení rolet. Historické pružinové ovládání jsme nahradili ovládáním řetízkovým a ovládáním motorickým.

V naší nabídce je mnoho designově zdařilých vylepšení, a to jak v konstrukcích, tak v použitých materiálech na výrobu upevňovacích konzolek, zátěžových profilů, ovládacích řetízků a jejich možném závaží. Rolety navrhujeme a dodáváme přesně na míru každého okna.

Látku a provedení rolety si u nás můžete vybrat od několika výrobců dle originálních vzorníků obsahujících na tisíc druhů, seřazených dle několika parametrů včetně rozsáhlé barevnosti a designu. Rolety navrhujeme a montujeme většinou do stropu tak, aby byla možnost doplnění o dekorační textilii, která může roletu výrazně zjemnit a začlenit do požadavku designu určitého interiéru. Rolety často používáme pro stínění střešních oken.

TwinRollo


Naše nabídka obsahuje velice oblíbený roletový systém TwinRollo od rakouského výrobce LEHA. Jedná se o roletu, která pracuje na podkladě překrytí látky se 7 cm pruhy. Látka je vedena od fixního uchycení na kazetě nebo montážním profilu přes zátěžový profil zpět do kazety na navíjecí trubku. Toto vedení látky vytváří stínící efekt s proměnnou hodnotou prostupu množství světla. Ovládání látkového toče vám dodáme jak pomocí řetízkového mechanizmu, tak motoricky s možností dálkového řízení. Nabídka látek je dostupná v přehledném a rozsáhlém katalogu. TwinRollo navrhujeme a dodáváme jako zakázkovou výrobu, dle náměrů, které provede náš technik na vašich oknech. Tento výrobek máme designově zpracovaný jako samostatný stínící prvek bez nutnosti jakékoliv doplňkové okenní dekorace.

Silhoutte

Abychom mohli uspokojit požadavek na něco mimořádného a krásného v oboru zastínění a dekorace oken, má naše společnost v nabídce opravdový designový skvost pod názvem Silhoutte. Výrobek pro nás vyrábí světově uznávaný výrobce Luxaflex. Silhoutte stíní a dekoruje zcela ojedinělým způsobem naklápěním speciálně zhotovené textilie. U nás se s ním seznámíte přímo na funkčním originál vzorku včetně možných variant a textilií.

Panelové stěny


Velice rozšířený výrobek, který naše společnost nabízí jako velkoplošné zastínění, jsou panelové stěny. Jejich poslání je zastínit opravdu velká okna pomocí stínící textilie. Naše společnost výrazně rozšířila jejich funkci i do oblasti dekorace. Panely pro vás dokážeme ušít na míru z nepřeberného množství bytových textilií, které nahradí klasické záclony. Šití panelů u nás provádíme speciální technologií, která zajišťuje zcela hladké a rovné provedení textilních panelů. Často realizujeme kombinace panelové stěny se stínící roletou.

E-mail:slavikova@liniedesign.cz

Telefon: 374 214 042